پیشنهاد رایگان

چرا حسابداران در یافتن شغل ناموفقند

چرا حسابداران در یافتن شغل ناموفقند

اگر دانشجوی حسابداری هستید، اگر در رشته حسابداری فارغ التحصیل شده اید و جویای شغل، اگر حسابدار کم سابقه هستید این فایل تصویر را با دقت تماشا کنید.

hesabdar

آخرین مقالات سایت

خرید کالا و خدمات مشمول مالیات توسط موًدی با فعالیت معاف از مالیات

مالیات بر ارزش افزوده به تمامی خدمات و کالاهایی تعلق می‌گیرد که در برابر پول در داخل کشور داد و ستد می‌شوند، مگر آنکه در قانون برای آن شرایط ویژه، از جمله تخفیف‌هایی در نظر گرفته باشند.

انتشار : 1395/10/07 ادامه ...
صدور سفته جهت تضمین

به موجب ماده 307 قانون تجارت ایران فته طلب( سفته ) سندی است که به موجب آن امضاء کننده تعهد می کند مبلغی در موعد معین یا عند المطالبه در وجه حامل یا شخص معین یا به حواله کرد آن آن شخص کارسازی نماید.

انتشار : 1395/10/04 ادامه ...
روش تهیه صورت مغایرت بانکی

صورت مغایرت بانکی لیستی است که در مقاطع مختلف توسط دارندگان حساب بانکی تهیه و موارد مغایرت و اختلاف بین اسناد حسابداری صادره توسط آنها و اسناد حسابداری توسط بانک (بابت واریز، برداشت یا پرداخت وجه) در آن منعکس و پیگیری لازم جهت رفع موارد اختلافی (اقلام باز) بین مانده حساب بانک نزد دفاتر موسسه و مانده حساب نزد بانک صورت می‌گیرد.

انتشار : 1395/09/28 ادامه ...
تهیه صورت مغایرات بانکی

صورت مغایرت بانکی، اختلاف‌های موجود بین صورت حساب بانک و دفاتر موسسه را تبیین می‌نماید.

انتشار : 1395/09/27 ادامه ...

دانلودهای رایگان

فروشگاه آنلاین حسابدار برتر

فایل صوتی کامل قانون مالیات بر ارزش افزوده

قانون مالیات بر ارزش افزوده مشتمل بر پنجاه و سه ماده و چهل و هفت تبصره در جلسه مورخ 1387/02/17 کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تصویب گردید و در تاریخ 1387/03/02 به تایید شورای نگهبان رسید و از تاریخ 1387/07/01 به مورد اجرا گذاشته شد.

نوع محصول : دیجیتالی
بزودی !

نوع محصول : فیزیکی
بزودی !

نوع محصول : فیزیکی

عضویت طلایی

با عضویت طلایی به فایل های ویژه ی اعضای طلایی دسترسی خواهید داشت و می توانید آن ها را بدون محدودیت دانلود نمایید. با عضویت طلایی همیشه یک قدم از دیگران جلو هستید .

جهت عضویت کلیک کنید

دوره های آنلاین